Proglašena elementarna nepogoda - mraz Ispis E-mail

mrazŽupan Zagrebačke županije donio je Odluku o proglašenju elementarne nepogode na području većine gradova i općina Zagrebačke županije, a koja je nastala od 20. do 23. travnja 2017. godine uslijed mraza, koji je nanio materijalne štete na poljoprivrednim kulturama, voćnjacima, vinogradima i vrtovima.

Obavještavaju se poljoprivrednici koji su pretrpjeli štete na svojim poljoprivrednim kulturama da u prostorijama Općine Luka, svaki radni dan od 07.30 do 15.30 sati ili putem e-maila mogu prijaviti štetu od elementarne nepogode - mraza. Ukoliko ispunjene obrasce pošaljete putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , molimo Vas da telefonskim putem provjerite jesu li zaprimljeni.

Prijave se vrše na zakonom predviđenim obrascima koji se mogu preuzeti u prostorijama Općine Luka ili ovdje:

 

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228489
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka