Ispis E-mail

mrazupan Zagreba?ke upanije donio je Odluku o proglaenju elementarne nepogode na podru?ju ve?ine gradova i op?ina Zagreba?ke upanije, a koja je nastala od 20. do 23. travnja 2017. godine uslijed mraza, koji je nanio materijalne tete na poljoprivrednim kulturama, vo?njacima, vinogradima i vrtovima.

Obavjetavaju se poljoprivrednici koji su pretrpjeli tete na svojim poljoprivrednim kulturama da u prostorijama Op?ine Luka, svaki radni dan od 07.30 do 15.30 sati ili putem e-maila mogu prijaviti tetu od elementarne nepogode - mraza. Ukoliko ispunjene obrasce poaljete putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , molimo Vas da telefonskim putem provjerite jesu li zaprimljeni.

Prijave se vre na zakonom predvi?enim obrascima koji se mogu preuzeti u prostorijama Op?ine Luka ili ovdje:

 

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266376
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka