Općina Luka proslavila 21. godišnjicu Ispis E-mail

olOpćina Luka obilježila je 21 godinu postojanja. Svečanoj sjednici prisustvovali su mnogi gosti na čelu sa županom Zagrebačke županije mr. Stjepanom Kožićem, te saborski zastupnici, gradonačelnici, načelnici i drugi uzvanici. Na početku sjednice goste je pozdravio predsjednik vijeća g. Željko Kostanjčar , a zatim je načelnik Darko Kralj dr. vet. med. u svom govoru naveo najveće realizirane projekte u prošloj godini te planove za budućnost. U kulturnom programu sudjelovali su Lorena Kostanjčar i Nikola Vrhovec. U ime gradonačelnika i načelnika gostima se je tradicionalno obratio gradonačelnik grada Zaprešića g. Željko Turk. U svom govoru župan je obećao da će i dalje pomagati općini kao i do sada, a posebno je naglasio rekonstrukciju i izgradnju Osnovne škole Luka za koju postoje gotovi projekti. Nagrađeni i pohvaljeni su učenici Osnovne škole Luka : Karla Belina Posavec, Klara Horvat, Ana Jagušt, Lola Mihelec, Rea Iveković i Ajdin Kvrgić. Iz FFVAL-a pohvalnice su preuzele Rea Iveković i Lola Mihelec. Iz Taekwondo kluba pohvalnice su dodijeljene Petri Rihtar i Luki Bogoviću. Dragutin Hlad iz Udruge umirovljenika primio je priznanje za uspješan rad udruge. Na kraju priznanje za dugogodišnji rad u DVD-u Luka primio je Ivan Vrhovec.

U popodnevnim satima tradicionalno je održano pripremanje kotlovine za koje su se pobrinuli članovi stranaka HDZ-a, HSS-a i SDP-a. Za veselo druženje mnogih prisutnih mještana zaslužan je Vedran Vrhovec .

Na samom kraju još jednom se zahvaljujemo svima na dolasku.

Pogledajte fotografije na našem facebook profilu

https://www.facebook.com/pg/Op%C4%87ina-Luka-1026231524117894/photos/?tab=album&;album_id=1470808749660167

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215416
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka