Od 01.03. jeftinija vožnja ZET-ovim autobusima Ispis E-mail

Zahvaljujući potpisanim ugovorom između ZET-a i Općine Luka, od 01. ožujka Luka pripada II. zoni u kojoj će se primjenjivati jednaka tarifna politika kakva je na snazi na cijelom području grada Zagreba, odnosno u I. zoni.

Na području Općine Luka također će se moći koristiti karte po cijeni od 4 kune za vožnju od 30 minuta. Za vožnje duljim relacijama na raspolaganju će i u drugoj zoni biti karta valjanosti 90 minuta i cijenom od 10 kuna.

Prema novim uvjetima, smanjivanjem cijena karata i broja zona, vožnja do Zaprešića će koštati samo 4 kune, a do Zagreba 8 kuna.

Pojedinačne papirnate karte vrijedit će za vožnju u jednom smjeru, dok se elektroničkim karticama može putovati bez obzira na smjer.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215391
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka