Obilježen blagdan Svetog Nikole Ispis E-mail

Sveti Nikola najpoznatiji je kao svetac zaštitnik djece, koju svake godine obilazi i daruje. Općina Luka tim je povodom pripremila prigodne darove, odnosno ukupno 240 paketa za svoje najmlađe stanovnike. Učenicima viših razreda Osnovne škole Luka darove je podijelio načelnik Darko Kralj u vrijeme održavanja nastave. Istog dana održana je, za svu ostalu djecu predškolske dobi, zajednička priredba u školskoj sportskoj dvorani. U sklopu priredbe djeca iz dječjeg vrtića „Smokvica", područnog odjela Luka i učenici Osnovne škole Luka izveli su svoje prigodne programe, nakon čega je svoj djeci darove podijelio sam sveti Nikola.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215426
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka