RADIONICE LAG-SAVA - poziv Ispis E-mail

LAG-a SAVA će, pod pokroviteljstvom Zagrebačke Županije, organizirati održavanje besplatnih edukativnih radionica, točnije 6 radionica koje će voditi iskusni konzultanti, a u sklopu kojih će polaznici naučiti što kako i na koji način se mogu prijaviti na Mjere ruralnog razvoja te ostvariti sredstva Europske unije, te jednoj radionici namijenjenoj organizacijama civilnog društva, koju će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative (radionica 24.9. u subotu) gdje je fokus na domaćim natječajima koji se ne financiraju iz fondova EU.

S obzirom da je broj polaznika ograničen, molimo da sudionici svoj dolazak potvrde na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript " target="_blank"> Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na broj mob: 095 5937 630 .

Svaki sudionik može se prijaviti na onoliko radionica koliko želi.

 

 

 

RASPORED ODRŽAVANJA RADIONICA LAG SAVA
priopćenje za javnost i medije

 

Lokalna akcijska grupa ''SAVA'' koja djeluje na području Općina: Brdovec, Dubravica, Klinča Sela, Luka, Marija Gorica i Pušća te gradova Jastrebarsko, Samobor, Sveta Nedelja i Zaprešić organizira besplatna predavanja za poljoprivrednike, gospodarstvenike i organizacije civilnog društva sa svog područja.

 

Na predavanjima će sudionici saznati sve potrebne informacije o Mjerama Ruralnog razvoja; što i kako prijaviti te na koju Mjeru aplicirati, naučit će kako napisati poslovni plan, kako se upisati u upisnik poljoprivrednih proizvođača te mnoštvo drugih iznimno korisnik i zanimljivih podataka.

 

Predavanja će se održavati u zgradi komunalnog poduzeća Zaprešić d.o.o. na adresi Zelengaj 15, Zaprešić, prema sljedećem rasporedu:

 

20.9.2016.(utorak)

17:00 do 17:30 – Kako se upisati u upisnik poljoprivrednih gospodarstava

17:30 do 18:00 – Izračun ekonomske veličine

18:00 do 20:00 – Sve što trebate znati o Mjeri 6; ''Razvoj poljoprivrednih gospodarstava i poslovanja''

 

21.9.2016. (srijeda)

16:00 do 20:00 – Kako napisati poslovni plan za Mjeru 6.1.; ''Potpora mladim   poljoprivrednicima'' i 6.3.; ''Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava''

 

24.9.2016. (subota)

09:00 do 15:00 – ''Od ideje do projekta''- radionica namijenjena organizacijama civilnog društva za projekte koji se NE prijavljuju na fondove Europske unije.

 

27.9.2016. (utorak)

18:00 do 20:00 – Sve što trebate znati o mjeri 4: ''Ulaganja u fizičku imovinu'' – dosadašnja iskustva

 

28.9.2016. (srijeda)

16:00 do 20:00 – Kako napisati poslovni plan za Mjeru 4 ''Ulaganja u fizičku imovinu''

Podmjere: 4.1.;''Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva'', 4.2.; ''Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda'', 4.3.;''Potpora za ulaganja u infrastrukturu vezano uz razvoj, modernizaciju ili prilagodbu poljoprivrede i šumarstva'', 4.4.;Potpora neproizvodnim ulaganjima vezanim uz postizanje agro-okolišnih i klimatskih ciljeva''3.10.2016. (ponedjeljak)

18:00 do 20:00 – Kako ostvariti sredstva EU preko LAG-a SAVA; provođenje Mjera Ruralnog razvoja kroz LAG SAVA

 

5.10.2016. (srijeda)

16:00 do 20:00 – Kako napisati poslovni plan za Mjeru 6.2.; ''Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivredne djelatnosti'' i 6.4.; ''Ulaganje u razvoj nepoljoprivrednih djelatnosti u ruralnim područjima''

 

 

Broj polaznika ograničen je na 20, stoga molimo sve zainteresirane da svoj dolazak potvrde na broj: 095 5937 630 ili mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript "> Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

 

 

 

 

Ovaj projekt financiran je sredstvima Zagrebačke županije i

 

lagsavasufinanc

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1212887
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka