BESPLATNI UDŽBENICI ZA UČENIKE OŠ LUKA Ispis E-mail

Sukladno Odluci o financiranju školskih udžbenika, Općina Luka će u školskoj godini 2016./2017., svim učenicima Osnovne škole Luka, koja imaju prebivalište na području Općine Luka, financirati nabavu školskih udžbenika. Cjelokupni posao napravljen je u suradnji s Osnovnom školom Luka, koja je općini dostavila broj učenika i popise udžbenika po pojedinim razredima, temeljem čega će, Općina Luka provesti postupak nabave. Početkom školske godine, svaki učenik će dobiti svoj komplet udžbenika. Također napominjemo da su radne bilježnice i sav ostali potrebni radni materijal učenici, odnosno roditelji, dužni kupiti sami.

bespludbe

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215499
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka