Kako prijaviti štete od mraza Ispis E-mail

Zbog niskih temperatura zabilježenih na području Zagrebačke županije u ponedjeljak i utorak, 25. i 26 travnja 2016. godine došlo je do smrzavanja poljoprivrednih kultura, osobito na višegodišnjim nasadima vinograda i voćnjaka.

Obavještavaju se poljoprivrednici koji su pretrpjeli štete na svojim poljoprivrednim kulturama da od četvrtka 28.04.2016. u prostorijama Općine Luka, svaki radni dan od 07.30 do 15.30 sati mogu prijaviti štetu od elementarne nepogode - mraza. U slučaju ako ispunjene obrasce pošaljete putem email adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , molimo Vas da telefonskim putem provjerite da li je prijava zaprimljena.

Prijave se vrše na zakonom predviđenim obrascima koji se mogu preuzeti u prostorijama Općine Luka ili na Internet stranici Općine Luka i to:

 elem smrz mala

 

Općina Luka
Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215683
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka