Projekt Wiki - dveri V Zaprešić i okolica Ispis E-mail

KGZ Gradska knjižnica Ante Kovačića već šestu godinu zaredom provodi projekt Wiki- dveri, posvećen gradu Zaprešiću i njegovoj široj okolici. U projektu Wiki- dveri V sudjeluju učenici osnovnih škola zaprešićkog kraja, njihovi mentori i knjižničari Gradske knjižnice Ante Kovačića.

Prilikom stvaranja ovog Projekta posebna se pažnja poklanja zavičaju iz kojeg učenici dolaze te su dosad kroz četiri projekta pokrivene brojne teme ( dvorci zaprešićkog kraja, prirodna baština, znamenite ličnosti i etnološka baština zaprešićkog kraja).

Materijal koji su djeca sakupila, obradila i objavila možete vidjeti na poveznici: http://www.wiki-dveri.info/wiki.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1195031
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka