Objava rezultata natje?aja mjere 7.1.1. Ispis E-mail

Op?ina Luka prola na natje?aju Programa ruralnog razvoja RH

Op?ina Luka prijavila se 2015. godine na natje?aj Mjere 07 "Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim podru?jima" iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. 2020., i dobila je Odluku o privremenoj raspodjeli, temeljem koje moe dobiti sredstva u 100% iznosu za izradu II. izmjena i dopuna Prostornog plana ure?enja op?ine Luka.

Temeljem provedenog postupka rangiranja Op?ina Luka je ostvarila 55. broj bodova, stoga joj je trenutna pozicija na Rang listi broj 7., koji se nalazi iznad praga ukupno raspoloivih sredstava.

Dokumente moete preuzeti i pregledati u izvornom formatu:

 

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252515
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka