Objava rezultata natječaja mjere 7.1.1. Ispis E-mail

Općina Luka prošla na natječaju Programa ruralnog razvoja RH

Općina Luka prijavila se 2015. godine na natječaj Mjere 07 "Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima" iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020., i dobila je Odluku o privremenoj raspodjeli, temeljem koje može dobiti sredstva u 100% iznosu za izradu II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja općine Luka.

Temeljem provedenog postupka rangiranja Općina Luka je ostvarila 55. broj bodova, stoga joj je trenutna pozicija na Rang listi broj 7., koji se nalazi iznad praga ukupno raspoloživih sredstava.

Dokumente možete preuzeti i pregledati u izvornom formatu:

 

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215459
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka