Umirovljenici obilježili Valentinovo Ispis E-mail

 

Da ljubav ne priznaje godine, ponovno su potvrdili lučki umirovljenici, koji su za svoje članove organizirali druženje za Valentinovo.

Svake godine, povodom obilježavanja Dana zaljubljenih, Udruga umirovljenika Luka organizira zabavu uz ples i glazbu koja se pamti i s nestrpljenjem ponovno iščekuje. Ove godine zabava je bila u Društvenom domu "Luka", u subotu 6. veljače, s početkom u 20:00 sati. Tom prigodom naše  umirovljenike zabavljala je živa glazba za koju se pobrinuo "Fortuna band".

Naši umirovljenici odazvali su se u velikom broju, a druženje je trajalo sve dok je bilo zainteresiranih za pjesmu i ples. 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1149722
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka