Ispis E-mail

lag-sava

Lokalna akcijska grupa SAVA" poziva sve zainteresirane predstavnike javnog, gospodarskog i civilnog sektora, odnosno predstavnike op?ine, poljoprivrednih gospodarstava, poduze?a, obrta, udruga, mjesnih odbora, op?inskog vije?a i sve ostale zainteresirane sa podru?ja op?ine LUKA na radionicu za izradu Lokalne razvojne strategije Lokalne akcijske grupe SAVA" za razdoblje 2014.-2020., koja ?e se odrati u 18:00 sati, 16. 2. 2016. godine, Drutveni dom Luka.

Cilj radionica je utvrditi najzna?ajnije potencijale i probleme podru?ja op?ine, definirati ciljeve i prioritete razvoja, definirati mjere iz Programa ruralnog razvoja za koje ?e LAG u razdoblju do 2020. mo?i raspisivati natje?aje te izraditi bazu projektnih ideja i financijski plan provedbe projektnih prijedloga u narednom razdoblju.

Na radionici ?e predstavnici LAG-a, odrati prezentaciju potencijalnih mjera koje ?e se financirati putem LAG-a, te prezentirati obrazac upitnika, koji ?e sluiti za dostavu pojektnih ideja.

S potovanjem,

LAG SAVA"

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266377
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka