Poziv na radionicu – LAG „SAVA“ Ispis E-mail

lag-sava

Lokalna akcijska grupa „SAVA" poziva sve zainteresirane predstavnike javnog, gospodarskog i civilnog sektora, odnosno predstavnike općine, poljoprivrednih gospodarstava, poduzeća, obrta, udruga, mjesnih odbora, općinskog vijeća i sve ostale zainteresirane sa područja općine LUKA na radionicu za izradu Lokalne razvojne strategije Lokalne akcijske grupe „SAVA" za razdoblje 2014.-2020., koja će se održati u 18:00 sati, 16. 2. 2016. godine, Društveni dom Luka.

Cilj radionica je utvrditi najznačajnije potencijale i probleme područja općine, definirati ciljeve i prioritete razvoja, definirati mjere iz Programa ruralnog razvoja za koje će LAG u razdoblju do 2020. moći raspisivati natječaje te izraditi bazu projektnih ideja i financijski plan provedbe projektnih prijedloga u narednom razdoblju.

Na radionici će predstavnici LAG-a, održati prezentaciju potencijalnih mjera koje će se financirati putem LAG-a, te prezentirati obrazac upitnika, koji će služiti za dostavu pojektnih ideja.

S poštovanjem,

LAG „SAVA"

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228701
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka