Obavijest o novom dimnjačaru Ispis E-mail

dimnjacar

OBAVIJEST O DIMNJAČARSKIM RADOVIMA

Dimnjačarski radovi na Vašem području obavljat će se;

od 25. siječnja 2016. godine

Dimnjačar će najaviti svoj dolazak pojedinačno svakom kućanstvo putem male obavijesti koju će Vam dostaviti u vaš poštanski sandučić.

Molimo vas da budete nazočni u svojim domovima u naznačeno vrijeme kako bi omogućili dimnjačaru da prekontrolira vaša priključena ložišta. Molimo da zaštitite priključke ložišta kako ne bi došlo do zaprašenja prilikom čišćenja dimnjaka, a prilikom vađenja čađi molimo da osigurate posudu za istu ili vreću.

Podsjećamo Vas da nakon provedenog natječaja, Općinsko vijeće koncesiju za dimnjačarske poslove dalo je firmi LEUŠTEK j.d.o.o. iz Poznanovca.

Dimnjačara možete kontaktirati pozivom na broj 091/ 722 -2124.

Imajte na umu da je rad dimnjačara prvenstveno u Vašem interesu jer svojim radom dimnjačar sprječava požare i trovanja.

Zahvaljujemo na suradnji!