Stipendije za 2015/2016. g . Ispis E-mail

Datum objave: 18.12.2015.g.

Na temelju članka 7. stavka 3. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije", broj 27/14) Povjerenstvo za dodjelu stipendija na sjednici održanoj dana 17. 12. 2015. godine, nakon donošenja Zaključka o preraspodjeli sredstava za stipendije za šk./ak. god. 2015./2016. od strane Općinskog vijeća sastavilo je

REDOSLJEDNU LISTU KANDIDATA ZA DODJELU STIPENDIJA ZA ŠKOLSKU/AKADEMSKU GODINU 2015./2016.

po provedenom natječaju KLASA:604-02/15-20/1 URBROJ:238/39-03-15-1

27. studenog 2015. godine

 

I. Povjerenstvo konstatira da su zahtjeve za stipendije u roku za predaju određenom natječajem predali:

Za UČENIČKE (srednjoškolske):

1. Kristijan Keglević, Lučka cesta 33, Luka, Tehnička škola Ruđera Boškovića, tehničar za mehatroniku, 3. razred,
2. Patricia Krčelić, Andrije Majdaka 1, Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić, opća gimnazija, 2. razred,
3. Marina Cvetković, Posavci 11, Luka, Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 3. razred,
4. Petra Bogović, 1. odvojak Krajske 1, Krajska Ves, Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 3. razred,
5. Natalija Kunštek, Nikole Halpera 31, Pluska, Srednja škola Krapina, komercijalist, 4. razred,
6. Nikola Ostrež, Krajska 51, Vadina, Škola za medicinske sestre Vrapče, Medicinski tehničar, 5. razred,
7. Barbara Radanović, Brezje 4, Žejinci, Srednja škola Ban Josip Jelačić, hotelijersko-turistički tehničar, 2. razred,
8. Danijel Halambek, Zelengaj 4, Vadina, Tehnička škola Zagreb, tehničar za računalstvo, 4. razred,
9. Mihael Fernežir, Trg sv. Roka 7, Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, tehničar za računalstvo, 1. razred,
10. Ena Hlad, Nikole Halpera 1, Pluska, Gimnazija A. G. Matoša, opća gimnazija, 2. razred,
11. Patricija Skender, Sukserov brijeg 17, Luka, Gimnazija A. G. Matoša, opća gimnazija, 2. razred,
12. Lucija Fureš, Dubravka Ožegovića 3, Luka, Gimnazija A. G. Matoša, opća gimnazija, 2. razred,
13. Matija Belina Posavec, Posavci 1, Luka, Tehnička škola Ruđera Boškovića, tehničar za mehatroniku, 3. razred,
14. Ivana Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Srednja škola Ban Josip Jelačić, kuhar, 1. razred,
15. Luka Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, plinoinstalater, 3. razred,
16. Filip Jambrešić, Krajska 22, Krajska Ves, V. gimnazija, prirodoslovno-matematička, 1. razred,
17. Matija Vrhovec, Zagroska cesta 46, Žejinci, Poštanska i telekomunikacijska škola, tehničar PT prometa, 2. razred,
18. Matea Vrhovec, Zagorska cesta 46, Srednja škola ban Josip Jelačić, ekonomist, 3. razred,
19. Barbara Horvat, Zelena ulica 5, Luka, Srednja škola Bedekovčina, fizioterapeutski tehničar, 1. razred,

 

Za STUDENTSKE:

1. Ivana Horvat, Zagorska cesta 19, Žejinci, Ekonomski fakultet, diplomski studij, smjer trgovina, 1. godina,
2. Maja Jurina, Gajeva 5, Luka, Veleučilište Baltazar, specijalistički studij projektnog menadžmenta, 1. godina,
3. Nikola Šimanović, Gajeva 8, Luka, Tehničko veleučilište Zagreb, smjer računarstvo, 3. godina,
4. Krešimir Čućus, 5. odvojak Krajske 4, Vadina, Tehničko veleučilište Zagreb, specijalistički diplomski studij informatike, 1. godina,
5. Monika Stiperski, Zagorska cesta 13, Žejinci, Tekstilno tehnološki fakultet, smjer projektiranje i menadžment tekstila, 3. godina,
6. Jelena Vrhovec, Andrije Peteka 2a, Vadina, Tekstilno tehnološki fakultet, smjer tekstilni i modni dizajn, 1. godina.

 

II. Preglednom dokumentacije i izračunom bodova Povjerenstvo je utvrdilo da su sljedeći kandidati ostvarili pravo na stipendije:

 

Za UČENIČKE (srednjoškolske):

1. Barbara Horvat, Zelena ulica 5, Luka, Srednja škola Bedekovčina, fizioterapeutski tehničar, 1. razred, bodovi: 50,82,
2. Barbara Radanović, Brezje 4, Žejinci, Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić, hotelijersko turistički tehničar, 2. razred, bodovi: 50,01,
3. Patricija Skender, Sukserov brijeg 17, Luka, Gimnazija A.G. Matoša, opća gimnazija, 2. razred, bodovi: 49,52,
4. Mihael Fernežir, Trg sv. Roka 7a, Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, tehničar za računalstvo, 1. razred, bodovi: 47,48,
5. Lucija Fureš, Dubravka Ožegovića 3, Luka, Gimnazija A.G. Matoša, opća gimnazija, 2. razred, bodovi: 47,14,
6. Luka Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, plinoinstalater, 3. razred, bodovi: 47,07,
7. Ena Hlad, Nikole Halpera 1, Pluska, Gimnazija A.G. Matoša, opća gimnazija, 2. razred, bodovi: 45,30,
8. Kristijan Keglević, Lučka cesta 33, Luka, Tehnička škola Ruđera Boškovića, tehničar za mehatroniku, 3. razred, bodovi: 43,48,
9. Natalija Kunštek, Nikole Halpera 31, Pluska, Srednja škola Krapina, komercijalist, 4. razred, bodovi: 42,55,
10. Nikola Ostrež, Krajska 51, Vadina, Škola za medicinske sestre Vrapče, medicinski tehničar, 5. razred, bodovi: 39,68,
11. Petra Bogović, 1. odvojak Krajske 1, Krajska Ves, Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 3. razred, bodovi: 39,28,
12. Matija Belina Posavec, Posavci 1, Luka, Tehnička škola Ruđera Boškovića, tehničar za mehatroniku, 3. razred, bodovi: 37,30,
13. Filip Jambrešić, Krajska 22, V. gimnazija, prirodoslovno-matematička, 1. razred, bodovi:34,45,
14. Marina Cvetković, Posavci 11, Luka, Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 3. razred, bodovi:33,46,
15. Danijel Halambek, Zelengaj 4, Vadina, Tehnička škola Zagreb, tehničar za računalstvo, 4. razred, bodovi:31,22,
16. Patricia Krčelić, Andrije Majdaka 1. Luka, Srednja škola Ban Josip Jelačić, opća gimnazija, 2. razred, bodovi:30,82.

 

Za STUDENTSKE:

1. Nikola Šimanović, Gajeva 8, Luka, Tehničko veleučilište Zagreb, smjer računarstvo, 3. godina, bodovi: 40,46,
2. Monika Stiperski, Zagorska cesta 13, Žejinci, Tekstilno tehnološki fakultet, smjer projektiranje i menadžment tekstila, 3. godina, bodovi: 38,86,
3. Ivana Horvat, Zagorska cesta 19, Žejinci, Ekonomski fakultet, diplomski studij, smjer trgovina, 1. godina, bodovi:38,27,
4. Jelena Vrhovec, Andrije Peteka 2a, Vadina, Tekstilno tehnološki fakultet, smjer tekstilni i modni dizajn, 1. godina, bodovi:36,47,
5. Krešimir Čućus, 5. odvojak Krajske 4, Vadina, Tehničko veleučilište Zagreb, specijalistički diplomski studij informatike, 1. godina, bodovi:35,82,
6. Maja Jurina, Gajeva 5, Luka, Veleučilište Baltazar, specijalistički studij projektnog menadžmenta, 1. godina, bodovi:29,96.

 

Učenici:

1. Matija Vrhovec, Zagroska cesta 46, Žejinci, Poštanska i telekomunikacijska škola, tehničar PT prometa, 2. razred,
2. Matea Vrhovec, Zagorska cesta 46, Srednja škola ban Josip Jelačić, ekonomist, 3. razred,

ne mogu ostvariti pravo na stipendije iz razloga što ne udovoljavaju zahtjevu iz članka 6. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije", broj 27/14), prema kojem pravo sudjelovanja na natječaju imaju redovni učenici srednjih škola koji imaju prosjek ocjena za prethodni razred srednje, odnosno osmog razreda osnovne škole, najmanje 3,00.

 

Učenica

1.Ivana Vrhovec, Goranova 13, Žejinci, Srednja škola Ban Josip Jelačić, kuhar, 1. razred,

ne može ostvariti pravo na stipendiju, jer je isto ostvario brat Luka Vrhovec, a prema članku 10. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije", broj 27/14) ukoliko u postupku natječaja iz jednog domaćinstva sudjeluje dvoje ili više kandidata i oba zadovoljavaju uvjete za ostvarivanje stipendija prema propisanim kriterijima, pravo na stipendiju ostvaruje samo jedan kandidat s većim brojem bodova.

 

III. Ova Redoslijedna lista kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije objavit će se na oglasnim pločama u svim naseljima Općine Luka i na web-stranici Općine Luka, te će se dostaviti svim sudionicima natječaja.

IV. U roku od osam dana od dana objave redoslijedne liste kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije, svi podnositelji zahtjeva imaju pravo prigovora Općinskom vijeću koje o istom odlučuje u roku od 30 dana.

 

Povjerenstvo:


Damir Šipek - Predsjednik
Željko Halambek
Ana Capar
Valentina Postružin
Dubravka Trupec

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 813553
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka