Ispis E-mail

Dragi poljoprivrednici, mali i srednji poduzetnici, obrtnici, kole, vrti?i na podru?ju Op?ine Luka,

u cilju to boljeg informiranja, kao i poticanja na koritenje sredstava mimo vlastitih financijskih okvira prilaemo Vam informativnu tablicu Indikativnog godinjeg plana objave natje?aja.

U Indikativnom godinjem planu objave natje?aja izdvojili smo Vam natje?aje koji vam stoje na raspolaganju do kraja ove 2015. godine, s nadlenim institucijom, nazivom mjere, podru?jem koje mjera potpore obuhva?a, kao i prijaviteljem.

Tablica je informativnog karaktera i napravljena je prema sredinjoj internetskoj stranici Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije

www.strukturnifondovi.hr, prema kojoj tijela nadlena za objavu natje?aja, imaju isklju?ivu odgovornost za pravovremenu objavu i to?nost svih relevantnih podataka vezanih uz pojedini poziv.

Za sve dodatne informacije slobodno se obratite u Jedinstveni upravni odjel Op?ine Luka.

Prilog Indikativni godinji plan

natjecaj1