Označavanje rasvjetnih stupova Ispis E-mail

stupPažnja-uveden sustav označavanja stupova javne rasvjete

Općina Luka od rujna 2015., uvela je novi sistem prijave kvarova žarulja na stupovima javne rasvjete, s ciljem olakšane komunikacije između mještana – općinskog ureda – HEP-a.

U svakoj ulici na općinskom području, stupovi javne rasvjete koji na sebi imaju lampe, označeni su velikim (čitljivim) brojkama. Prilikom prijave kvara u općinski ured, molimo mještane da kažu samo broj stupa na kojem žarulja ne svijetli. Kvar ćemo zabilježiti u našu evidencijsku tablicu i prema njoj slati radnike iz HEP-a na teren, koji će Vam iste izmijeniti prema prijavljenom broju stupa. Ukoliko Vaš stup nije brojčano označen, molimo da to također prijavite, kako bismo mogli evidentirati eventualne privremene nedostatke i iste ispraviti. 

Kvarove možete prijaviti pozivom u Jedinstveni upravni odjel na broj 01/ 3393-560 ili 01/ 3357-678 ili putem priloženog e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Hvala.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1041133
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka