Ispis E-mail

Ove godine u organizaciji Udruenja obrtnika Zaprei?, Grada Zaprei?a odrat ?e se 17. SAJAM GOSPODARSTVA . Udruenje obrtnika Zaprei? poziva gospodarstvenike da na istom sudjeluju izlau?i svoje proizvode i nude?i usluge. Sajam ?e se i ove godine odrati u Srednjoj koli Ban Josip Jela?i? u Zaprei?u, Trg dr. Franje Tu?mana 1, u sportskoj dvorani.

Pozivaju se gospodarstvenici da predloe bilo koji oblik suradnje Op?ini Luka koji ?e doprinijeti boljoj promociji gospodarstvenika, a time i kvalitetnijoj promociji nae Op?ine. Naknadno ?emo Vas obavijestiti o samom postupku prijave, a za sada Vas molimo da iskaete interes za sudjelovanjem pozivom u Jedinstveni upravni odjel Op?ine Luka radi sastavljanja popisa sudionika sajma.

Sajam ?e se odravati od 16. do 18. listopada 2015. godine, dok sve?ano otvorenje Sajma biti ?e 16. listopada 2015. godine (u petak) s po?etkom u 11.00 sati.

Pogledajte kako je to izgledalo prolih godina

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252443
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka