Proizvođači sudjelujte na Sajmu Ispis E-mail

Pozivamo sve proizvođače na području Općine Luka da se prijave za sudjelovanje na ovogodišnjem Sajmu poljoprivrednih, prehrambenih i tradicijskih proizvoda i usluga koji će se ove godine održati u Boćarskom domu na Prisavlju dana 10 . i 11. Listopada 2015. Obrazac prijave za sudjelovanje možete preuzeti ovdje,  a radi sastavljanja popisa evidencije sudionika molimo da se javite u Jedinstveni upravni odjel Općine Luka na broj telefona 01/ 3393 – 560 ili osobno. Sudjelovanje na sajmu je besplatno.

Poziv Upravnog odjela za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo nalazi se u nastavku...

danihrane2015

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215389
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka