Ispis E-mail

razmjena-skolskih-udzbenika-zapresic-4

BESPLATNA RAZMJENA UDBENIKA U SUBOTU 29.8.2015. OD 10 DO 12 SATI

Blii se nova kolska godina a s njom i nabavka novih udbenika za osnovnokolce i srednjokolce. Cijena paketa udbenika za prvi razred osnovne kole kre?e se od 650 do 767 kuna a za osmi razred cijena see i do 1570 kuna.

Nakon brojnih upita zainteresiranih roditelja osnovnokolaca i srednjokolaca, odlu?ili smo organizirati razmjenu udbenika za osnovne i srednje kole kao nekomercijalni doga?aj u kojemu ?emo roditeljima omogu?iti besplatnu razmjenu udbenika, bez ikakve naknade ili zarade. Svrha ovog doga?aja je pomo? djeci i roditeljima koji su prisiljeni izdvojiti znatnu svotu za nove udbenike a ?esto to nisu u mogu?nosti.

Razmjena je organizirana u subotu 29.8.2015. od 10 do 12 sati na centralnom dijelu Trga Ivana Pavla II.

Ovaj doga?aj omogu?ili su Grad Zaprei? i Komunalno Zaprei?.

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252450
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka