Besplatna razmjena udžbenika Ispis E-mail

razmjena-skolskih-udzbenika-zapresic-4

BESPLATNA RAZMJENA UDŽBENIKA U SUBOTU 29.8.2015. OD 10 DO 12 SATI

Bliži se nova školska godina a s njom i nabavka novih udžbenika za osnovnoškolce i srednjoškolce. Cijena paketa udžbenika za prvi razred osnovne škole kreće se od 650 do 767 kuna a za osmi razred cijena seže i do 1570 kuna.

Nakon brojnih upita zainteresiranih roditelja osnovnoškolaca i srednjoškolaca, odlučili smo organizirati razmjenu udžbenika za osnovne i srednje škole kao nekomercijalni događaj u kojemu ćemo roditeljima omogućiti besplatnu razmjenu udžbenika, bez ikakve naknade ili zarade. Svrha ovog događaja je pomoć djeci i roditeljima koji su prisiljeni izdvojiti znatnu svotu za nove udžbenike a često to nisu u mogućnosti.

Razmjena je organizirana u subotu 29.8.2015. od 10 do 12 sati na centralnom dijelu Trga Ivana Pavla II.

Ovaj događaj omogućili su Grad Zaprešić i Komunalno Zaprešić.