Obavijest vinarima - zalihe vina Ispis E-mail

Podsjećamo sve proizvođače vina da je u tijeku podnošenje Izjava o zalihama vina na dan 31. srpnja.

Sukladno Pravilniku o registru vinograda, obveznim izjavama, pratećim dokumentima i podrumskoj evidenciji (NN br. 121/10, 132/10, 78/11), te Uredbi komisije (EZ) br. 436/2009 svaka fizička ili pravna osoba, koja proizvodi vino svake godine prijavljuje zalihe vina koje posjeduju 31. srpnja.

Izjava o zalihama podnosi se za postojeće količine proizvoda na dan 31. srpnja, najkasnije do 10. rujna u regionalnim uredima Agencije za plaćanja.

Obrazac Izjave možete preuzeti na stranicama Agencije za plaćanja (http://www.apprrr.hr/obrasci-229.aspx ili u uredima Savjetodavne službe.

Obrazac Izjave možete predati osobno u Agenciji za plaćanja ili 2 ispunjena primjerka poslati preporučeno s povratnicom na adresu :

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju

Ulica grada Vukovara 7o

1oooo Zagreb

Ispunjeni obrasci se šalju bez državnog biljega

SAVJETODAVNA SLUŽBA