Pozivamo vas na Posvetilovo u Luku Ispis E-mail

Slijedom ustaljene tradicije, proštenje u Luki povodom obilježavanja Svetog Roka, sveca i zaštitnika od kuge, kolere i zaraznih bolesti, zaštitnika od rana na nogama i rukama ove će se godine ponovno održati prve nedjelje nakon sv. Roka, a to znači u nedjelju, 23. kolovoza. Toga dana misa u crkvi Sv. Roka održat će se u 8:00 i 11: 00 sati.

Nakon svete mise, za sve goste, mještane i hodočasnike osigurali smo dobru gastronomsku ponudu uz domaće muzikaše. Posluži li vrijeme, slavlje i druženje i ove će godine u Luki potrajati cijeli dan.

Djelatnici općine Luka ovim putem Vas lijepo pozivaju da se odazovete na poziv

pivijada2015a

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215365
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka