Poziv mladim poljoprivrednicima Ispis E-mail

Ministarstvo poljoprivrede će, pred raspisivanje natječaja za podmjeru 6.1. (Potpora mladim poljoprivrednicima) organizirati edukacije na kojima će se mladi poljoprivrednici obučiti za izradu poslovnih planova, nužnih za prijavu na natječaj.

Edukacije će se provoditi u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku.

Svi zainteresirani potencijalni korisnici podmjere koji žele nazočiti edukaciji, svoju prijavu trebaju poslati na adresu e-pošte  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , s naznakom grada u kojem žele odslušati edukaciju.

Prijavni obrazac možete preuzeti ovdje.

Uz prijavu, potencijalni korisnici obavezno dostavljaju (u elektroničkom obliku):

1. potvrdu o veličini gospodarstva (izdaje savjetodavna služba)
     2. rješenje o upisu u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava,
     3. presliku osobne iskaznice

Točan datum održavanja navedenih prezentacija bit će pravovremeno objavljen na stranicama Ministarstva poljoprivrede.

Izvor: mps.hr