Poziv mladim poljoprivrednicima Ispis E-mail

Ministarstvo poljoprivrede ?e, pred raspisivanje natje?aja za podmjeru 6.1. (Potpora mladim poljoprivrednicima) organizirati edukacije na kojima ?e se mladi poljoprivrednici obu?iti za izradu poslovnih planova, nunih za prijavu na natje?aj.

Edukacije ?e se provoditi u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku.

Svi zainteresirani potencijalni korisnici podmjere koji ele nazo?iti edukaciji, svoju prijavu trebaju poslati na adresu e-pote  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , s naznakom grada u kojem ele odsluati edukaciju.

Prijavni obrazac moete preuzeti ovdje.

Uz prijavu, potencijalni korisnici obavezno dostavljaju (u elektroni?kom obliku):

1. potvrdu o veli?ini gospodarstva (izdaje savjetodavna sluba)
     2. rjeenje o upisu u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava,
     3. presliku osobne iskaznice

To?an datum odravanja navedenih prezentacija bit ?e pravovremeno objavljen na stranicama Ministarstva poljoprivrede.

Izvor: mps.hr