Sanacija klizišta u Krajskoj Vesi Ispis E-mail

Ovih dana u tijeku je sanacija klizišta koja je oštetila prometnu županijsku cestu u selu Krajska Ves. Cesta povezuje lokalnu crkvu i mrtvačnicu s obližnjim grobljem, a sanacija prometnice se izvodi zbog klizanja terena odnosno propadanja prometnice.

Uz pomoć Zagrebačke županije ove godine su osigurana sredstva, dok je za radove nadležna Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije. Promet je privremeno zaustavljen zbog radova na cesti a završetak istih se očekuje kroz mjesec i po dana.

Napredak radova možete pogledati u galeriji slika, a za dodatne upite možete nas kontaktirati u Općinskom uredu.

 

Radovi na dan 4. kolovoza

Radovi na dan 10. kolovoza

Radovi na dan 13. kolovoza

Radovi na dan 21. kolovoza

Radovi na dan 26. kolovoza

Radovi na dan 07. rujna

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215421
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka