Ispis E-mail

Ovih dana u tijeku je sanacija klizita koja je otetila prometnu upanijsku cestu u selu Krajska Ves. Cesta povezuje lokalnu crkvu i mrtva?nicu s oblinjim grobljem, a sanacija prometnice se izvodi zbog klizanja terena odnosno propadanja prometnice.

Uz pomo? Zagreba?ke upanije ove godine su osigurana sredstva, dok je za radove nadlena upanijska uprava za ceste Zagreba?ke upanije. Promet je privremeno zaustavljen zbog radova na cesti a zavretak istih se o?ekuje kroz mjesec i po dana.

Napredak radova moete pogledati u galeriji slika, a za dodatne upite moete nas kontaktirati u Op?inskom uredu.

 

Radovi na dan 4. kolovoza

Radovi na dan 10. kolovoza

Radovi na dan 13. kolovoza

Radovi na dan 21. kolovoza

Radovi na dan 26. kolovoza

Radovi na dan 07. rujna

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252479
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka