Ispis E-mail

 

Najava obiljeavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja

 

Tradicionalno Op?ina Luka ?e i ove godine obiljeiti 5. kolovoz, koji se obiljeava kao Dan pobjede i Domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja. Proslava, koja ?e po?eti s ve? tradicionalnom budnicom, bit ?e organizirana na fontani u Luki s po?etkom u 7:00 sati. Slijedit ?e posjet grobovima poginulih i umrlih branitelja, a nakon sve?anog dijela programa svi prisutni ?e se ukupiti u Drutvenom domu Luka uz mali domjenak.

Sve?anosti ?e nazo?iti predstavnici op?inskih tijela Op?ine Luka, predsjednici svih politi?kih stranaka koje djeluju na podru?ju Op?ine Luka, predstavnici DVD-a Luka, Udruge umirovljenika, LD ljuka Luka, NK Mladost Luka, FFVAL-a, Limena glazba ejinci, kao i svi ostali koji nam se odlu?e pridruiti tog dana kako bi svojom prisutno?u uveli?ali ovaj sve?ani dan.

Na?elnik Op?ine Luka
dr.vet.med. Darko Kralj

Knin2

olujapoziv2015

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252500
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka