Najava obilježavanja Dana pobjede Ispis E-mail

 

Najava obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja

 

Tradicionalno Općina Luka će i ove godine obilježiti 5. kolovoz, koji se obilježava kao Dan pobjede i Domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja. Proslava, koja će početi s već tradicionalnom budnicom, bit će organizirana na fontani u Luki s početkom u 7:00 sati. Slijedit će posjet grobovima poginulih i umrlih branitelja, a nakon svečanog dijela programa svi prisutni će se ukupiti u Društvenom domu Luka uz mali domjenak.

Svečanosti će nazočiti predstavnici općinskih tijela Općine Luka, predsjednici svih političkih stranaka koje djeluju na području Općine Luka, predstavnici DVD-a Luka, Udruge umirovljenika, LD Šljuka Luka, NK Mladost Luka, FFVAL-a, Limena glazba Žejinci, kao i svi ostali koji nam se odluče pridružiti tog dana kako bi svojom prisutnošću uveličali ovaj svečani dan.

Načelnik Općine Luka
dr.vet.med. Darko Kralj

Knin2

olujapoziv2015

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215373
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka