Ispis E-mail

 

Najava obiljeavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja

 

Tradicionalno Op?ina Luka ?e i ove godine obiljeiti 5. kolovoz, koji se obiljeava kao Dan pobjede i Domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja. Proslava, koja ?e po?eti s ve? tradicionalnom budnicom, bit ?e organizirana na fontani u Luki s po?etkom u 7:00 sati. Slijedit ?e posjet grobovima poginulih i umrlih branitelja, a nakon sve?anog dijela programa svi prisutni ?e se ukupiti u Drutvenom domu Luka uz mali domjenak.

Sve?anosti ?e nazo?iti predstavnici op?inskih tijela Op?ine Luka, predsjednici svih politi?kih stranaka koje djeluju na podru?ju Op?ine Luka, predstavnici DVD-a Luka, Udruge umirovljenika, LD ljuka Luka, NK Mladost Luka, FFVAL-a, Limena glazba ejinci, kao i svi ostali koji nam se odlu?e pridruiti tog dana kako bi svojom prisutno?u uveli?ali ovaj sve?ani dan.

Na?elnik Op?ine Luka
dr.vet.med. Darko Kralj

Knin2

olujapoziv2015

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252445
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka