Natje?aj za naj poljoprivrednika/cu Ispis E-mail

NATJE?AJ ZA NAJBOLJEG MLADOG POLJOPRIVREDNIKA/CU U HRVATSKOJ


Hrvatska zastupnica u Europskom parlamentu Marijana Petir ambasadorica je Europske pu?ke stranke (EPP) za projekt izbora najboljeg mladog poljoprivrednika/ce u Hrvatskoj te je organizirala natje?aj koji je otvoren do 12. srpnja 2015. godine.

Poljoprivrednici/ce mla?i/e od 40 godina koji se ele prijaviti i natjecati za najboljeg mladog poljoprivrednika/cu u Hrvatskoj to mogu u?initi tako da ispune prijavni obrazac dostupan na sljede?im linkovima:

http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/postani-najbolji-hrvatski-mladi-poljoprivrednik/17951/

http://petir.eu/prijavnica-za-najboljeg-hrvatskog-mladog-poljoprivrednika-ili-poljoprivrednicu/

Pobjednik/ca ovog natje?aja zastupat ?e Hrvatsku na natje?aju za najboljeg mladog poljoprivrednika/cu u Europskoj uniji koja ?e se dodijeliti u Europskom parlamentu.

Cilj nagrade je promicanje mladih poljoprivrednika/ca i dobrih primjera njihovih djelatnosti koje su inovativne, odrive i trino orijentirane.

Zastupnica Petir ?e petero najboljih hrvatskih mladih poljoprivrednika koji su se prijavili na natje?aj, uklju?uju?i i pobjednika/cu, omogu?iti putovanje u Bruxelles na zavrnu sve?anost gdje ?e sudjelovati i na 3. Europskom kongresu mladih poljoprivrednika. Uz to ?e se za pobjednika/cu osigurati poticajna nagrada.

Partnerske organizacije projekta su Agronomski fakultet Sveu?ilita u Zagrebu, Poljoprivredni fakultet Sveu?ilita Josip Juraj Strossmayer" u Osijeku, Visoko gospodarsko u?ilite u Krievcima, Veleu?ilite Marko Maruli?" iz Knina, Hrvatska poljoprivredna komora, Hrvatska gospodarska komora, Hrvatski selja?ki savez i Hrvatska udruga mladih poljoprivrednika ?iji su predstavnici ?lanovi Stru?nog povjerenstva koje ?e na temelju zadanih kriterija odabrati najbolji projekt.

Prijave su otvorene do 12. srpnja, stoga pourite s prijavom ili ju proslijedite onima koji bi mogli biti zainteresirani! Svakako detaljno odgovorite na postavljena pitanja, o kvaliteti odgovora ovisit ?e uspjeh Vae prijave prilikom komisijskog ocjenjivanja.

Sretno svima!

poljonaj

Slika1.
Prva hrvatska najbolja mlada poljoprivrednice Martina Petrovi?, uzgoj crne slavonske svinje (fajferice) - projekt kojim je predvidjela revitalizaciju svinjogojske proizvodnje i ruralnog podru?ja.

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1249172
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka