Ispis E-mail


21. portski susreti ZUUZZ Bedenica 2015.

 

 

Zajednica udruga umirovljenika Zagreba?ke upanije po?etkom lipnja 2015. godine u Bedenici organizirala je 21. sportske susrete umirovljenika. Sudjelovalo je gotovo 1200 osoba tre?e ivotne dobi iz 27 umirovljeni?kih udruga.

Susrete je otvorio upan Stjepan Koi?, rekavi da se veseli vidjeti ljude vedra srca. upanija ulae maksimum napora da pomogne vama i onima koji trebaju stvoriti novu vrijednost, da svima nama bude bolje. Dok sam upan bit ?e tako!", rekao je upan Koi?.

Josip Kova?i?, predsjednik Matice umirovljenika Hrvatske, okupljenima je poru?io da mogu biti sretni to ive u Zagreba?koj upaniji jer Ni jedna upanija u RH ne vodi  brigu o umirovljeni?kim udrugama kao vaa upanija".

Natjecalo se u igranju bele, pikadu, ahu, streljatvu i potezanju ueta. Sve se odvijalo u organizaciji Zajednice udruga umirovljenika Zagreba?ke upanije i Udruge umirovljenika Op?ine Bedenica. Sudionicima sportskih susreta rije?i pozdrava uputili su i na?elnik Bedenice Slavko Cvrlja, predsjednica udruge umirovljenika ove op?ine Dragica Picek i Rudolf Ben?ek, po?asni predsjednik Zajednice udruga umirovljenika Zagreba?ke upanije.

Dan nakon sportskih susreta, tako?er u Bedenici, odran je susret pjeva?kih zborova i glazbenih sastava umirovljenika. Sudjelovalo je ukupno 17 umirovljeni?kih udruga.

Na susretu je sudjelovala i naa Udruga umirovljenika pod vodstvom predsjednika udruge gospodina Drageca Hlada s geslom: "Vano je sudjelovati!"

Ovim putem ?estitamo naim umirovljenicima na postignutim rezultatima, a ponajvie pozdravljamo njihovu volju za sudjelovanjem na ovako lijepom doga?aju.

Pogledajte galeriju slika

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1252540
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka