Izrada Strategije razvoja - poziv Ispis E-mail

Općina Luka poziva zainteresirane stanovnike, djelatnike obrazovnih ustanova, članove udruga, poljoprivrednike, obrtnike, poduzetnike i sve ostale koji svojim mišljenjima i prijedlozima mogu pridonijeti razvoju Općine Luka na radionicu o izradi Strategije razvoja Općine Luka.

Radionica će se održati utorak 30. lipnja 2015. godine u 17.00 sati u prostorijama Društvenog doma Luka, Trg Sv. Roka 4, Luka.

Cilj radionice je uključivanje svih zainteresiranih stanovnika u utvrđivanje željenog smjera razvoja Općine Luka tj. utvrđivanje vizije Općine Luka.

Strategija razvoja ujedno će predstavljati temeljni dokument za prijavu projekata Općine Luka na sve fondove Europske unije.

Svoj dolazak poželjno je najaviti telefonskim pozivom, do 26. lipnja 2015. u Općinu Luka,