Pregled ure?aja za primjenu pesticida Ispis E-mail

Dana 26.5.2015. (utorak) na prostoru Gospodarskog sajmita, ovlatena Ispitna stanica za pregled ure?aja za primjenu pesticida Fitopromet d.o.o. odrala je pregled ure?aja za primjenu pesticida.

Na testiranje je bilo potrebno dovesti ?istu prskalicu/atomizer, a nakon obavljenog pregleda, Ispitna stanica dodijelila je ure?aju za primjenu pesticida znak o obavljenom redovitom pregledu kojim se potvr?uje da su zadovoljeni svi sigurnosni, zdravstveni i ekoloki zahtjevi s ciljem postizanja visoke razine zatite ljudi i okolia.

Op?ina Luka obavijestila je svoje mjetane o samom doga?aju putem oglasnih plo?a, kao i podjelom informativnih letaka, a pozivu se odazvalo 10 mjetana.

Tvrtka Fitopromet d.o.o. ostavila je svoje kontaktne podatke mjetanima ako se ele jo uvijek informirati putem tel. 01/4835 733 ili mob. 091/131 4062 (Marijan Mikec).

ispstanic6

Slika: Ovlatena Ispitna stanica za pregled ure?aja za primjenu pesticida.

Ova akcija se nadovezala na odra?eno predavanje na temu: Izobrazba i ispit o sigurnom rukovanju i odrivoj upotrebi pesticida" odranog 18.4. 2015. u prostoru Drutvenog doma Luka. Op?ina Luka polaznike koji su imali mjesto prebivalita na prostoru Op?ine sufinancirala je odre?enim iznosom, te tako potaknula svoje mjetane na sudjelovanje. Svaki polaznik (to?nije njih 64.) dobili su certifikate na temelju kojih mogu kupovati pesticide. Jedini uvjet za polaznike ovog te?aja bio je minimalno zavren 8. razred osnovne kole.

Odaziv mjetana na oba doga?anja bio je dobar, iako ovim putem pozivamo sve zainteresirane mjetane da ako iskau interes, Op?ina Luka moe organizirati jo jedno predavanje, kao i pregled ure?aja za primjenu pesticida.

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1248470
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka