Izmjene prostornog plana Ispis E-mail

prostorni mali

Općina Luka pokrenula je postupak II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka, te se stoga pozivaju svi zainteresirani vlasnici zemljišta na području Općine Luka, da svoje primjedbe i prijedloge koji se odnose na prenamjene zemljišta dostave Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka, najkasnije do 30. 6. 2015. godine.

Općina Luka obavijestila je svako domaćinstvo o „Izmjeni i dopuni prostornog plana uređenja Općine Luka" putem male priložene obavijesti uz komunalnu naknadu u kuverti.

Primjedbe i prijedlozi podnose se na obrascu „Zahtjev za prenamjenu zemljišta" koji se može preuzeti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka ili na web-stranici općine: www.opcina-luka.hr Zahtjevu je potrebno priložiti kopiju katastarskog plana navedenog zemljišta.

 

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215549
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka