Produljenje roka za poticaje Ispis E-mail

agenpoljoObavjetavamo sve poljoprivrednike koji podnose jedinstveni zahtjev za potporu za izravna pla?anja, pla?anja u iznimno osjetljivim sektorima i IAKS mjerama ruralnog razvoja da se rok za podnoenje jedinstvenog zahtjeva za potporu za 2015. godinu iz ?lanka 6. stavka 1. Pravilnika za provedbu programa izravne potpore i IAKS mjera ruralnog razvoja (Narodne novine br. 35/2015) produljuje do 15. lipnja 2015. godine.

Tako?er, do 15. lipnja 2015. godine produljuje se rok za izmjene i dopune ve? podnesenog jedinstvenog zahtjeva za potporu iz ?lanka 7. stavka 1. Pravilnika.

Kona?ni datum za podnoenje jedinstvenog zahtjeva za potporu nakon redovnog roka (zakanjeli zahtjevi uz smanjenje pla?anja iz ?lanka 8. Pravilnika) je 10. srpanj 2015. godine.

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266385
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka