Ispis E-mail

PODNOENJE JEDINSTVENIH ZAHTJEVA ZA PLA?ANJA KRE?E SREDINOM OUJKA

Obavjetavamo korisnike izravnih pla?anja u poljoprivredi da ?e podnoenje jedinstvenih zahtjeva za pla?anja iznimno u 2015. godini, umjesto 1. oujka kako je bila praksa dosadanjih godina, zapo?eti sredinom oujka.

S obzirom da ?e se u 2015. godini po prvi puta jedinstveni zahtjevi za pla?anja podnositi i za agro-okoline mjere iz Programa ruralnog razvoja, za koje se odobrenje Europske komisije o?ekuje sredinom oujka, odlu?eno je da se zbog jednostavnijeg postupka podnoenja cjelovitog jedinstvenog zahtjeva za pla?anja odgodi po?etak zaprimanja zahtjeva.

Krajnji rok za podnoenje zahtjeva je i nadalje 15. svibnja 2015. tako da ?e korisnici pla?anja u poljoprivredi imati dovoljno vremena da pravodobno podnesu svoje zahtjeve.

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1248440
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka