Otvorena školska dvorana Ispis E-mail

dvoranaotv

Nakon gotovo pet godina izgradnje, otvorena je školska sportska dvorana pri Osnovnoj školi Luka veličine oko 600 četvornih metara, koju su zajedničkim sredstvima izgradili Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, Zagrebačka županija i Općina Luka, a uloženo je ukupno 6,26 milijuna kuna.

Dvoranu je otvorio Venko Ćurlin – pomoćnik ministra regionalnog razvoja i fondova Europske unije i to simboličnim rezanjem torte u obliku novootvorene dvorane.

U prigodi svečanosti otvaranja dvorane učenici Osnovne škole Luka pripremili su prigodan program, a nazočnima su se obratili ravnateljica Osnovne škole Luka – Jasminka Ferek, načelnik Općine Luka – Darko Kralj, župan Zagrebačke županije – Stjepan Kožić i pomoćnik ministra regionalnog razvoja i fondova Europske unije – Venko Ćurlin.

Pogledajte našu galeriju fotografija sa otvorenja...

 

Translate

Korisne informacije

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1215394
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka