Javnost rada Ispis E-mail

Javnost rada Općinskog vijeća i radnih tijela Općinskog vijeća propisana je i zajamčena Poslovnikom Općinskog vijeća („Glasnik Zagrebačke županije", broj 16/09 i 1/10), prema kojem je rad Općinskog vijeća i radnih tijela Općinskog vijeća javan, pa građani i predstavnici medija imaju pravo sudjelovati na njihovim sjednicama.

Broj građana koji prisustvuju sjednicama može se ograničiti jedino zbog prostora i održavanja reda. Način prisustvovanja građana sjednicama Općinskog vijeća određuje predsjednik Općinskog vijeća, a u slučaju ograničenosti prostora građani ostvaruju prednost prema redoslijedu prijave za prisustvovanje sjednicama.

Svoju nazočnost na sjednici Vijeća potrebno je najaviti telefonski ili u elektroničkom obliku, najkasnije tri dana prije održavanja sjednice, Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka koji će Vas dalje usmjeriti na proceduru prijave.

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228508
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka