DVD Zabla?e u Luki u gostima Ispis E-mail

Ovaj vikend DVD-u Luka doli su u goste nai dragi prijatelji iz DVD-a Zabla?e. Nadamo se da smo se iskazali kao dobri doma?ini. U subotu je odigrana atraktivna prijateljska nogometna utakmica jer se igralo na vrlo blatnom terenu. Iako su doma?ini bili znatno tei protivnik doslovce pruali su dostojanstven otpor i gosti (sve redom vitalni i krni momci) dobro su se pomu?ili te nas jedva pobijedili sa 4:2. Nakon tekme, nastavljeno je veselo druenje u drutvenom domu uz zagorske specijalitete i gemit 

U nedjelju nae goste smo odveli u Kumrovec da vido kako se nekad u naem Zagorju ivjelo. Hvala im na posjeti i vidimo se slijede?i puta

Malo nas je naa foto udruga ffval poslikala pa pogledajte kako je to bilo:

 

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1266378
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka