DVD Zablaće u Luki u gostima Ispis E-mail

Ovaj vikend DVD-u Luka došli su u goste naši dragi prijatelji iz DVD-a Zablaće. Nadamo se da smo se iskazali kao dobri domaćini. U subotu je odigrana atraktivna prijateljska nogometna utakmica jer se igralo na vrlo blatnom terenu. Iako su domaćini bili znatno teži protivnik doslovce pružali su dostojanstven otpor i gosti (sve redom vitalni i kršni momci) dobro su se pomučili te nas jedva pobijedili sa 4:2. Nakon tekme, nastavljeno je veselo druženje u društvenom domu uz zagorske specijalitete i gemišt 

U nedjelju naše goste smo odveli u Kumrovec da vido kako se nekad u našem Zagorju živjelo. Hvala im na posjeti i vidimo se slijedeći puta

Malo nas je naša foto udruga ffval poslikala pa pogledajte kako je to bilo:

 

 

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1228698
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka