FIFES 2 - festival smijeha Ispis E-mail

Naši FFVAL-ovci zajedno sa udrugom Mistična bića održali su svoj drugi po redu festival smijeha - FIFES 2 u Zagrebu u kultnom kinu Tuškanac. Na festival se prijavilo preko 300 filmova iz 50-tak zemalja diljem svijeta. Festival se održavao dva dana.
Prvi dan je bio FIFES JUNIOR - filmovi autora do 18. godina a drugi dan FIFES SENIOR filmovi autora preko 18. godina

Festival je otvorila Vera Robić Škarica, tajnica Hrvatskog filmskog saveza a pred dvoranu koja je bila popunjena skoro do posljednjeg mjesta stao je i načelnik Općine Luka Darko Kralj i uputio im riječi podrške.

Nakon projekcija filmova okupljene je zabavljao naš poznati imitator Denis Bašić.

Ove godine sve voditeljice su bile naše Lučanke: Ena Hlad, Patricija Skender, Josipa Gregorina, Anita Kostanjčar.

Naša OŠ Luka osvojila je 3. mjesto u Junior konkurenciji

1. nagrada glavnog žirija dodijeljena je filmu Mito i korupcija, FKVK Zaprešić, Hrvatska.
2. nagrada glavnog žirija dodijeljena je filmu Love Buzz, Agata Bolanosova, Slovačka.
3. nagrada glavnog žirija dodijeljena je filmu Ena i žigice, OŠ Luka, Luka, Hrvatska.

Više o samom festivalu možete pogledati na web stranicama ffval.hr

A kako kažu, slike govore više od 1000 riječi pogledajte galeriju slika