NK Mladost Luka u prvoj županijskoj ligi !!! Ispis E-mail

NK Mladost 03 resizeNK Mladost Luka se uspješno kvalificirala u viši rang natjecanja jer je i u uzvratnoj utakmici protiv Dinama iz Okića pobjedila reultatom 3 : 2 te je tako u ukupnom rezultatu pobijedila sa 7 : 3.
Sada klubu slijede ozbiljne pripreme pred početak takmičenja u prvoj Županijskoj lizi koja je puno zahtjevnija a i skuplja od druge.
Ovim putem pozivamo zainteresirane dječake mladih dobnih skupina da se jave u nogometni klub radi formiranja ekipa.
Mogu se prijaviti svi klinci bez obzira na godine a nakon prijava će se oformiti ekipa ovisno o dovoljnom broju prijavljenih mališana

Kontaktni telefoni za prijave i dodatne informacije su: Branko Posavec 0915544780 , Darko Kralj 098 303 875.