Poziv na nedjeljnu utakmicu Ispis E-mail

NK Mladost 07 malaNažalost, prema propozicijama natjecanja bez obzira što je NK „Mladost" Luka osvojio 1. mjesto u 2. županijskoj ligi nije se izravno kvalificirao u 1. županijsku nogometnu ligu, ve? mora odigrati dvije kvalifikacijske utakmice protiv 14. iz 1. županijske lige, a to je NK „Dinamo" iz Oki?a. Tako je dana 7. 6. 2011. odigrana nogometna utakmica izme?u NK „Mladost" Luke i NK Dinamo Oki? na nogometnom igralištu Kozlikovo u Oki?u u kojoj je NK „Mladost" kao gost pobijedio 4:1. Uzvratna utakmica ?e se odigrati u nedjelju 10. 6. 2011. u 17,30 na nogometnom igralištu u Luki.

Pozivamo sve gledatelje da do?u podržati našu mom?ad sportskim navijanjem, kako bi ostvarili taj zadnji korak ulaska u 1. županijsku ligu.

Pozivamo gledatelje na organizirano gledanje nogometne utakmice Irska - Hrvatska u kafi?u Crystal uz promotivne cijene pi?a i kladionicu...

Nažalost, prema propozicijama natjecanja bez obzira što je NK „Mladost“ Luka osvojio 1. mjesto u 2. županijskoj ligi nije se izravno kvalificirao u 1. županijsku nogometnu ligu, ve? mora odigrati dvije kvalifikacijske utakmice protiv 14. iz 1. županijske lige, a to je NK „Dinamo“ iz Oki?a. Tako je dana 7. 6. 2011. odigrana nogometna utakmica izme?u NK „Mladost“ Luke i NK Dinamo Oki? na nogometnom igralištu Kozlikovo u Oki?u u kojoj je NK „Mladost“ kao gost pobijedio 4:1. Uzvratna utakmica ?e se odigrati u nedjelju 10. 6. 2011. u 17,30 na nogometnom igralištu u Luki.  Pozivamo sve gledatelje da do?u podržati našu mom?ad sportskim navijanjem, kako bi ostvarili taj zadnji korak ulaska u 1. županijsku ligu.
 

Translate

Statistika posjeta

Posjete SadrĹľajima : 1249117
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka