Ispis E-mail

sah_mala_1U Vukovini, u Podru?noj školi Buševec, održano je  25. sije?nja 2011. godine Županijsko natjecanje u šahu za u?enike osnovnih škola Zagreba?ke županije.
Kako su na kvalifikacijskom takmi?enju održanom 24. studenog prošle godine u Šenkovcu prva dva mjesta osvojile ekipe osnovnih škola Luka i Bistra, te su ekipe predstavljale zapreši?ki kraj na Županijskom natjecanju. U konkurenciji osam najboljih ekipa Zagreba?ke županije, ekipa Osnovne škole Luka osvojila je izvrsno drugo mjesto, iza apsolutno najbolje ekipe Zagreba?ke županije, državnih doprvaka- ekipe I. osnovne škole Vrbovec.
Ekipa OŠ Luka nastupila je u sastavu:
Filip Jambreši? ,  Nikola Borovnjak,  Jurica Putri? Posavec,  Nikola Rihtar i
Kristijan Keglevi? (rezerva).
Voditelji ekipe bili su Zvonko Drakši?, u?itelj TZK i ?uro Miljevi?, voditelj šahovske sekcije.
?lanovi ekipe zaslužili su sve ?estitke za ovaj rezultat, uz borbenost pokazali su i zavidno znanje kojim su nadigrali sve ekipe osim nedodirljivog Vrbovca. Nažalost, prema propozicijama takmi?enja, na poluzavršnicu državnog prvenstva plasirala se samo pobjedni?ka ekipa.
Još jednom ?estitke našim šahistima!

Posjete SadrĹľajima : 1249176