Ispis E-mail

sah_mala_1U Vukovini, u Podru?noj školi Buševec, održano je  25. sije?nja 2011. godine Županijsko natjecanje u šahu za u?enike osnovnih škola Zagreba?ke županije.
Kako su na kvalifikacijskom takmi?enju održanom 24. studenog prošle godine u Šenkovcu prva dva mjesta osvojile ekipe osnovnih škola Luka i Bistra, te su ekipe predstavljale zapreši?ki kraj na Županijskom natjecanju. U konkurenciji osam najboljih ekipa Zagreba?ke županije, ekipa Osnovne škole Luka osvojila je izvrsno drugo mjesto, iza apsolutno najbolje ekipe Zagreba?ke županije, državnih doprvaka- ekipe I. osnovne škole Vrbovec.
Ekipa OŠ Luka nastupila je u sastavu:
Filip Jambreši? ,  Nikola Borovnjak,  Jurica Putri? Posavec,  Nikola Rihtar i
Kristijan Keglevi? (rezerva).
Voditelji ekipe bili su Zvonko Drakši?, u?itelj TZK i ?uro Miljevi?, voditelj šahovske sekcije.
?lanovi ekipe zaslužili su sve ?estitke za ovaj rezultat, uz borbenost pokazali su i zavidno znanje kojim su nadigrali sve ekipe osim nedodirljivog Vrbovca. Nažalost, prema propozicijama takmi?enja, na poluzavršnicu državnog prvenstva plasirala se samo pobjedni?ka ekipa.
Još jednom ?estitke našim šahistima!

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete SadrĹľajima : 1249176
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka