Ispis E-mail


U okviru kolskog portskog drutva O Luka aktivne su ahovska, nogometna i stolnoteniska sekcija.
Ove kolske godine naa stolnoteniska i ahovska sekcija sudjelovale su na prvenstvu osnovnih kola zaprei?kog kraja.
Natjecanje ahista je odrano u O Ivana Perkovca u enkovcu 24. studenoga 2010. ahovska ekipa u?enika u sastavu: Filip Jambrei? ,4. razred, Nikola Borovnjak, 8.razred, Kristijan Keglevi?, 6.razred, Nikola Rihtar i Jurica Putri? Posavec (7.razred) osvojila je u konkurenciji osam ekipa prvo mjesto i time se plasirala na upanijsko prvenstvo koje ?e se odrati 25. sije?nja 2011. u O Vukovina u Vukovini. U konkurenciji u?enica ekipa O Luka nije bila tako uspjena. Nae prvake organizator je nagradio peharom i zlatnim medaljama.

U O Ivana Perkovca 1. prosinca ove godine odrano je i natjecanje u stolnom tenisu za dje?ake i djevoj?ice. Muka ekipa nae kole u sastavu: Jurica Putri? Posavec, Josip Kajfe, Filip Klekovi? i Nikola Rihtar osvajaju prvo mjesto i plasman na upanijsko natjecanje u stolnom tenisu koje ?e se odrati 16. velja?e 2011. u O Ljube Babi?a u Jastrebarskom. Ekipa djevoj?ica-stolnotenisa?ica u sastavu: Viktorija Ruk, Iva Kajfe i Renee Klekovi? bila je tako?er uspjena. Osvojila je tre?e mjesto i nagra?ena je peharom i bron?anim medaljama.

Posebno smo ponosni i vesele nas portski uspjesi naih u?enika. Uspjeh je tim ve?i to se u?enici pripremaju u neadekvatnim uvjetima u razredu koji smo pretvorili u portsku dvoranu. Naravno i njihovi treneri, kolege Draki? i Miljevi? zasluni su za tako vrijedne i odli?ne rezultate. Zahvaljujemo na?elniku i op?inskom vije?u nae op?ine koje nas financijski pomau i prate naa sudjelovanja na portskim natjecanjima.


ravnateljica O Luka
Jasminka Ferek

 

Translate

Statistika posjeta

Posjete Sadržajima : 1249133
Impressum | Sva prava pridrzana © od 2004 , Općina Luka